בס"ד- קייטרינג בד"ץ

האם להזמין קייטרינג לברית מילה או להכין לבד?

אחת השמחות המשפחתיות הגדולות ביותר היא ברית מילה. ההתרגשות הגדולה לאחר תקופה ממושכת והכנסתו של התינוק לחיק המשפחה, מגייסת את כולם לחגיגה אחת גדולה!

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא – האם כדאי להזמין קייטרינג לברית או לגייס את בשלני ובשלניות המשפחה להפעלת האירוע.

הכנת אוכל באופן עצמאי לברית

משפחות הבוחרות בתפעול הברית באופן עצמאי מגייסות את הבשלנים, זה יכול להיות דודים, סבתות, קרובים נוספים, כשכל אחד מכין מאכלים שנקבעו מראש לקראת חגיגת ברית המילה.

כמובן – הכנת האוכל כרוכה בהוצאות רבות, אך ההוצאה הגדולה מכולם – על אף שאיננה כספית כלל – היא הטרחה! בישול לכמות גדולה של אורחים, תוך עמידה בלחץ של זמנים והפקת אוכל שתהיה באיכות מצויינת, היא חוויה מלחיצה וקשה (שלא לדבר על הניקיונות שלאחר מכן). ולרוב חוויה מפוקפקת זו מתרכזת אצל קומץ קטן יחסית של בשלנים שמקבלים על עצמם את התפקיד.

גם המשפחה עצמה – האם והאב הטריים נלחצים. אירוח של אנשים וחוסר היכולת לפקח ולדרוש כפי שהיו עושים מגורם מקצועי בתשלום, משאירים אותם מעט “תלויים באוויר”.

הזמנת קייטרינג לברית

אף על פי שהזמנת קייטרינג לברית נשמעת לעיתים כאופציה היקרה להסעדת אורחי הברית, לעיתים רבות כאשר מחשבים את העלויות עצמן של ההכנה באופן עצמאי ומשקללים את הטרחה של המכינים, למול ההוצאות, מגיעים לכך שעלויות הזמנת קייטרינג לברית נמוכות באופן משמעותי.

אנו בעלה של זית מספקים קייטרינג לבריתות כבר שנים רבות ומנוסים בהתאמת המנות לאופי הברית וקהל החוגגים.

בהזמנת הקייטרינג מגורם מקצועי תיהנו מהניסיון, המגוון הרחב של המנות וכמובן היכולת לבוא בדרישות ולהסיר מעצמכם את האחריות והדאגה. כך שתוכלו להתרכז בחגיגה עצמה בראש שקט.

ברית מילה בקייטרינג עלה של זית

הקייטרינג שלנו מציע תפריט רענן ועשיר בתיבול חדשני למנות עממיות שכל האורחים ישמחו לפגוש בברית. אנו מאפשרים הזמנה מגוונת של מנות כך שלכולם יהיו אופציות אטרקטיביות. התמחור של המנות הוגן ומתאים לכל כיס.

לצפייה בתפריט הקייטרינג לברית – לחצו כאן

נשמח להציע לכם מהניסיון שלנו ולהעמיד את מומחי הקייטרינג לברית בעלה של זית – צרו קשר עימנו בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: