בס"ד- קייטרינג בד"ץ

הכנת קייטרינג לשבת חתן באופן עצמאי לעומת הזמנה מקייטרינג מקצועי

חגיגת השבת חתן היא אחת השמחות האינטימיות שחווה המשפחה ולכן מאוד נהוג שבעלי האירוע רותמים את הבשלנים במשפחתם להפקת האוכל, זאת בניגוד להזמנת אוכל מוכן מקייטרינג מקצועי או הפקה מלאה של השבת חתן על ידי קייטרינג שכזה.

כמובן – הרבה פעמים המניעים להפקה העצמאית היא הרצון לחסוך בעלויות ולהפוך את חגיגת השבת חתן לזולה יותר. למרבה ההפתעה, ההכנה העצמאית של האוכל והאירוע, במרבית הפעמים כלל איננה מוזילה אותו, לעיתים מייקרת וכמובן שגם גורמת להרבה טרחה ומתח של בני המשפחה האמונים על ההפקה.

הפקת השבת חתן על ידי המשפחה

לרוב מגויסות למלאכה האימהות, הדודים, וכל מי שידוע כבשלן של המשפחה. ביחד מתכננים מה תהיינה המנות שיוגשו לאורחי השבת חתן ומחלקים את העבודה, לפעמים בין המטבחים בבתים השונים ולפעמים הכל מרוכז במטבח אחד.

באופן מפתיע, ככל שיותר גורמים מגויסים למלאכה, וככל שהאוכל לשבת חתן מוכן ביותר מטבחים, כך העלויות גדלות – למרות שכמובן מידת הטרחה יורדת.

אצל מפיקי האירוע נוצר לחץ גדול מהציפיות, מלהספיק לבשל לכמויות גדולות שכלל אינם רגילים להם וכמובן שברקע כבר חושבים על הניקיונות. כמובן – בניגוד להזמנה מקייטרינג מקצועי, כל תקלה או טעות ואי עמידה בזמנים, איננה משהו שניתן לתקן וכמובן שקשה לבוא בדרישות וטענות.

הזמנת אוכל מוכן לשבת חתן מקייטרינג מקצועי

אנו בעלה של זית מכינים במטבחנו מאות מנות ביום. במטבח המייצר קיימים כלים ייעודיים לבישול, טיגון, אפייה והכנת אוכל במנות גדולות.

מאחר וכמות חומרי הגלם אותה אנו רוכשים, היא כמות אדירה, אנו זוכים למחירים אטרקטיביים מהספקים, שמוזילים את העלויות ללקוחות הקצה.

צוות המטבח מיומן בבישול המתכונים השונים ובעל ניסיון רב בהפקה איכותית ומהירה של המנות. הניסיון הזה מאפשר לנו להציע גיוונים וגמישות בהפקת כל מנה לשבת חתן (חריפות, תיבול שונה ועוד).

בסופו של יום, הזמנת קייטרינג לשבת חתן על ידי עלה של זית מספקת לכם שלווה, שקט נפשי, ביטחון וידיעה פנימית שהשבת חתן אכן תהיה חגיגה משפחתית ולא אירוע מתוח.

שבת חתן בקייטרינג עלה של זית

קייטרינג עלה של זית מציע תפריט עתיר מנות לשבת חתן: ממאכלי עדות עשירי טעם, למאכלים עכשוויים מעניינים בתיבול חדשני ושילובים אקזוטיים. תוכלו להציע לאורחים שלכם עושר של מנות כך שכולם יצאו שבעים וילקקו את האצבעות.

צפו בתפריט קייטרינג לשבת חתן של עלה של זית

צרו עימנו קשר בטלפון – 054-4337751 ונשמח לכוון ולהציע מניסיוננו העשיר בארגון הקייטרינג לשבת חתן שלכם

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: