בס"ד- קייטרינג בד"ץ

מה עדיף? הזמנת קייטרינג לבר מצווה או הכנה לבד?

אחת החגיגות היותר אינטימיות ומקרבות שיש היא חגיגת בר המצווה. בחגיגה זו מתקבצת המשפחה סביב חתן בר המצווה וחוגגת את עלייתו לתורה. לכן במקרים רבים אנו עדים לרצון של המשפחה הקרובה להכין את האוכל באופן עצמאי ולפנק את הקרובים, המכרים וכמובן חתן השמחה.

לרוב, הסיבה לתפעול העצמאי של האירוע נובעת מכך שהמשפחה מעוניינת לחסוך כסף – למשל להכין את האוכל לחגיגת הבר מצווה בבית הכנסת ולהזמין קייטרינג מקצועי לחגיגה באולם, ולעיתים המשפחה עשויה לבחור להכין הכל בעצמה.

כמו תמיד, הכנה עצמאית של האוכל כרוכה בלא מעט עבודה, טרטורים, הוצאות ולחץ, שלא תמיד מודעים אליהם בטרם מתחילים בעשייה.

הכנת האוכל לבר מצווה ע”י המשפחה

כמו תמיד הבשלנים בכל משפחה מתגייסים לכבוד חגיגת בר המצווה – זה יכול להיות דודים, סבתות, אימהות ואפילו אבות שידועים כבשלנים ואוהבים את המטבח.

רק שבניגוד לבישול ארוחות ערב אינטימיות ומשפחתיות, מדובר הפעם בהפקת כמות אוכל גדולה ובסדרי גודל שלרוב לא רגילים אליהם. העשייה הזו שונה מעשייה רגילה במטבח ומלווה לרוב בלחץ, מתח, התמודדות עם אתגרים וכמובן שברקע כל העת חוששים מהניקיונות, האחסון ומטעויות.

שלא לדבר על כך שלמשפחה המצומצמת לא באמת יהיה מה לעשות אם דברים לא יעבדו כמו שצריך, שכן קשה לתקן תקלות ברגע האחרון ואין באמת מישהו עם גב (כמו חברת קייטרינג מקצועית) לבוא אליה בטענות ודרישות.

הזמנת קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג עלה של זית מתמחה בהפקת אוכל לבר מצווה, בת מצווה ואירועים משפחתיים נוספים. מאחר וצוות המטבח כה מיומן, אנו מפיקים מאות מנות ביום, כאשר כולן שומרות על רמת איכות גבוהה ומחמירה.

אנו מצליחים להציע ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים במיוחד לאור העובדה שאנו רוכשים מהספקים כמויות אדירות של מוצרים וזוכים מראש להנחות כמות ומחירים אטרקטיביים.

האוכל מוכן בכלים ייעודיים, נשמר ונארז באופן שישמור בצורה הטובה ביותר על טריותו עד למועד ההגשה.

הצוות במטבח מיומן בהכנה של המנות ומצליח תמיד לחזור על ההצלחות, תוך הקפדה על הכשרות והתיבול המרענן.

זו הסיבה שברגע שלקוח מנסה אותנו לראשונה, הוא חוזר אלינו פעם אחר פעם, בכל חגיגה ושמחה משפחתית.

בר מצווה בקייטרינג עלה של זית

אנו בעלה של זית מציעים קייטרינג עשיר לבר מצווה הכולל מאכלי עדות עם טעם רענן, מאכלים עכשווים ושילובים אקזוטיים של ריחות וטעמים. תוכלו להציע לאורחי בר המצווה עושר של מנות כך שכולם יצאו מרוצים ועם טעם של עוד.

צפו בתפריט הקייטרינג לבר מצווה

לפרטים נוספים אודות קייטרינג לבר מצווה, צרו עימנו קשר בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: