בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג לבר מצווה בעלה של זית

קייטרינג עלה של זית מתמחה בהפקת אוכל מוכן ואספקת שירותי קייטרינג לבר מצווה, בת מצווה כמו גם שמחות משפחתיות נוספות.

הקייטרינג מתאים לכל היקף של חגיגת בר מצווה – החל מאירועים משפחתיים מצומצמים או מהתכנסויות קטנות בבית הכנסת ועד בר מצווה גדולה ועתירת משתתפים.

בהזמנת קייטרינג לבר מצווה מעלה של זית, תיהנו ממספר רב של יתרונות. בחרנו להציג בפניכם את היתרונות הבולטים.

במקום הראשון – האוכל לבר מצווה

קייטרינג עלה של זית קיים כבר מעל לעשור, כשצוות המנהלים והבעלים, נמנה על ותיקי חברות הקייטרינג בישראל. התפריט של הקייטרינג לא מפסיק להתפתח ולומד כל הזמן מהם הטרנדים החמים באוכל המוכן לבר מצווה, כשהמתכונים משתבחים כל העת.

השפים וצוות המטבח מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בהפקת מנות במהירות תוך שמירה על איכות מרבית! כשאנו אמונים על הכנת האוכל לבר מצווה – האירוע קוצר תמיד מחמאות מקצה לקצה.

דאגנו לכך שהתפריט יהיה מפתיע, מרענן, אך גם יתאים לקהל השמרני שרגיל למאכלים עדתיים מסורתיים. שילוב של תעוזה במטבח, יצירתיות והיכרות עמוקה עם השורשים והבישול האותנטי, יוצרים חוויה קולינרית מופלאה.

לצפייה בתפריט קייטרינג לבר מצווה לחצו כאן

שמירה על מחיר הוגן של המנות לבר מצווה

לא תמיד קייטרינג איכותי ויוקרתי צריך להיות יקר. אנו תמיד אומרים זאת ויודעים גם ליישם זאת. טעימה של המנות שלנו קוצרת שבחים, הסידור של המנה על הצלחת, אופן ההגשה, הרכבי החומרים ואיכותם – יוקרתית.

עם זאת, הקייטרינג שלנו מצוי ברמת מחיר שמאפשרת לכל כיס למצוא את המנות המצוינות שיתאימו לו. התמחור שלנו נעשה באופן הוגן, כאשר אנחנו מגלגלים תמיד הנחות מהספקים שלנו ללקוח ומאפשרים לכם ליהנות מיתרונות של מחיר זול.

התפריט שלנו מודולרי ומאפשר לכם בחירה כך שתוכלו להתחיל מרמת מחיר נמוכה ולעלות בהתאם לרצונות וליכולת.

קייטרינג לבר מצווה כשר למהדרין

צוות המטבח שלנו ובעלי הקייטרינג הינם כולם בעלי זיקה דתית. לקייטרינג כשרות מהודרת של בד”ץ בית יוסף. זו הסיבה שלא אחת אנחנו נבחרים לספק שירותי הסעדה לבתי כנסת ומוסדות דת.

הזמנה של קייטרינג לבר מצווה אצלנו, תבטיח שהאוכל יהיה כשר למהדרין, כך שהאורחים המחמירים ביותר באירוע יוכלו ליהנות מהאוכל ללא חשש.

שירות אדיבות וחיוך

קייטרינג עלה של זית מספק שירות עם הפנים ללקוח – ההנהלה והצוות כולו מקפידים על אדיבות, מענה לבקשות מיוחדות, כשאנו תמיד שואפים להשאיר את הלקוח מרוצה!

אנו נכונים לפתור כל בעיה, להתגמש ולוודא שתחזרו אלינו מאירוע לאירוע.

הזמינו אצלנו קייטרינג לבר מצווה שלא תישכח – צרו עימנו קשר עכשיו בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: