בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג לבר מצווה עם טעם של עוד

בר מצווה היא אחת החגיגות הצעירות והרעננות שכל משפחה חווה. החגיגה מאחדת את הדור הצעיר והמבוגר ומלכדת את המשפחה. זו גם הסיבה לכך שהזמנת קייטרינג לבר מצווה היא אתגר לא קטן – טעמם של הצעירים שונה לרוב מטעמם של המבוגרים.

אנו בקייטרינג עלה של זית מבינים זאת ומתמחים באספקת אוכל מוכן וקייטרינג לבר מצווה ובת מצווה. כבר מעל עשור אנו יודעים להתאים את המנות כך שכל החוגגים יצאו מרוצים ועם הרבה טעם של עוד.

אז איך אנחנו עושים זאת? מהם המאכלים שאנו נוהגים להגיש בבר מצווה ומהן האופציות האפשריות?

תפריט אפשרי לקייטרינג בר מצווה

כיאה לחגיגה גדולה ומשמעותית, אנו מציעים בבר מצווה תפריט סעודה בשרית, המבוסס על מאכלי עדות מהמטבח העממי, כך שהאירוע, בין אם גדול או קטן, מקבל נופך משפחתי, מקרב ואינטימי.

כולנו מכירים את מאכלי העדות המסורתיים כמו חמין, קובה, גונדי, חורש זבזי, טנזיה, צימס, גבץ’ ועוד. רק שאצלנו המנות הללו זוכות לבישול ותיבול מעט שונה, כך שאפילו עקרת הבית שנוהגת לבשל שנים את המאכלים הללו תופתע מהניחוח המרענן והטעם המפתיע של המנה.

בנוסף אנו מציעים טווח רחב של סלטים ותיקים בעבודת יד מירקות ומוצרים טריים ומובחרים, כגון: מלפפון בשמיר, אנטי פסטי, סלט חצילים רומני, סלט טורקי, חצילים מטוגנים, סלט גזר מרוקאי, מטבוחה, חומוס ועוד מעל ל- 30 סוגי סלטים.

בגזרת המנות העיקריות תוכלו למצוא מנות המורכבות מעוף כמו: כרעיים עוף צלוי, פרגית ממולאת, חזה עוף על האש, עוף סיני ועוף בפירות יבשים. וכמובן – מנות המורכבות מבשר כמו: לשון, פאי בשר, צלי בקר ברוטב פטריות ועוד.

בתוספת תשלום קטנה ניתן לבחור מנות ביניים על מנת להעשיר את החגיגה וכמו כן להוסיף קינוחים כיד המלך.

צפו בתפריט המלא של קייטרינג לבר מצווה

אוכל מוכן לבר מצווה או הגשה מלאה?

רבים מחוגגי בר המצווה מתחבטים בשאלה – מה עדיף? האם כדאי להזמין אוכל מוכן לבר מצווה או שעדיף להזמין קייטרינג לבר מצווה בהפקה מלאה הכולל הגשה על ידי מלצרים וניהול חיצוני של האירוע.

נשמח לייעץ בטלפון ולכוון את מזמיני האירוע לאופציה הנכונה עבורם. עם זאת, אנו יכולים כבר לציין כי הזמנה של אוכל מוכן מתאימה לרוב לאירועים וכינוסים מצומצמים יחסית, שכן ברגע שמדובר בכמויות גדולות הפריסה מורכבת יותר. ויש גם את שאלת הזמינות והיכולת של מארגני האירוע, שהרי הגשה על ידי מלצרים ותכנון האירוע על ידי חברת הקייטרינג – הופכת את החיים לקלים יותר, מורידה את “כאב הראש” והלחץ של המשפחה ומאפשרת לכולם לחגוג בראש שקט.

לקייטרינג עלה של זית ניסיון עשיר באספקת קייטרינג לבר מצווה ובהפקה מלאה של האירוע.

נשמח לענות על כל שאלה ולסייע בבחירת הקייטרינג לבר מצווה בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: