בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג לשבת חתן שלא תישכח

אין דבר מרגש יותר מחתונה ואיחודם של בני זוג! לחגיגה זו מתלווה לרוב חגיגה פרטית ומצומצמת יחסית של חתן השמחה עם המשפחה הרחבה, חברים ומכרים קרובים.

אם אתם מחפשים קייטרינג לשבת חתן שלא תישכח ותשאיר את האורחים עם טעם של עוד, אנו בקייטרינג עלה של זית נשמח להציג בפניכם תפריט מגוון המותאם בדיוק לאירוע שבת חתן, כאשר האוכל המובטח טעים, איכותי ומפנק.

לעיתים רבות אנו נתקלים בפניות של לקוחות המעוניינים בקייטרינג לשבת חתן ותוהים מהן האופציות האפשריות, כיצד הכי נכון לחגוג את השבת חתן ומהם המאכלים שכדאי להגיש.

קייטרינג אישי המותאם לאירוע שבת חתן

מאחר ושבת חתן הוא אירוע אינטימי ומשפחתי, אנו נוהגים בקייטרינג להציע תפריט בשרי המבוסס על מאכלי עדות עממיים, שמעצימים את החוויה האינטימית והופכים את האירוע למשפחתי ומלכד, גם כאשר החגיגה רחבה.

התפריט מורכב ממנות מהמטבח המסורתי המבושלות באופן מיוחד או כאלה שזוכות לתיבול מרענן.

הקייטרינג מציע מגוון רחב של סלטים ותוספות מלאי טעם וריחות של בית דוגמת גזר מרוקאי, חמוצים כבושים, פטריות, מג’דרה, סלט טוניסאי, סלט טורקי, אורז פרסי ירוק, חצילים מטוגנים ועוד.

המנות העיקריות המוצעות כוללות מבחר בין מטבחים מסוגים שונים, כמו מאכלים פרסיים, מאכלים מהמטבח המרוקאי, העירקי ועוד.

ניתן לבחור כמובן מנות ביניים בתוספת תשלום להפיכת החגיגה לשופעת יותר.

לחצו כאן לעיון בתפריט המלא של הקייטרינג לשבת חתן

האופציות לקייטרינג שבת חתן

קייטרינג עלה של זית מאפשר למזמיני האירוע לאסוף אוכל ארוז ומוכן ולפרוס אותו באופן עצמאי. אלו שמעדיפים אופציה זו, זוכים למחיר אטרקטיבי יותר, שכן הם חוסכים את עלויות תפעול השבת חתן.

יחד עם זאת, רבים מעדיפים להתרכז בחגיגית השבת חתן ולהסיר מעצמם את כאבי הראש של תכנון האירוע, ניהולו, פריסת האוכל, הגשתו וכד’. במקרים שכאלה, צוות מיומן של הקייטרינג שלנו בעלה של זית ידאג לתפעול מלא של השבת חתן, החל משלב התכנון, ניהול האירוע, הגשה על ידי מלצרים ועוד.

יתרונות הזמנת קייטרינג לשבת חתן

אומרים שניסיון עושה את ההבדל. אנו מאמינים בכך! לקייטרינג עלה של זית ניסיון רב שנים בהפקת שבתות חתן מכל הסוגים ובכל ההיקפים.

בכל שאלה אודות הזמנת קייטרינג לשבת חתן נשמח לסייע בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: