בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג עלה של זית מציג: היתרון של הזמנת אוכל מוכן לשבת חתן

אנו בקייטרינג עלה של זית מציעים כבר שנים רבות אוכל מוכן וקייטרינג לשבתות חתן. בין אם מדובר בשבת חתן לקומץ חוגגים מהמשפחה המצומצמת או הפקה של שבת חתן עתירת משתתפים.

אנו גאים בקייטרינג לשבת חתן שאנו מפיקים ושמחים לספר לכם על היתרונות שבהזמנת אוכל מוכן אצלנו.

קייטרינג משובח לשבת חתן

לאורך השנים קייטרינג עלה של זית מוסיף ומתפתח. צוות המטבח שלנו בוחן טעמים חדשים כל הזמן ומפתח ללא לאות את המתכונים כדי שהקייטרינג שאנו מציעים לשבת חתן יכיל מגוון של מנות טעימות, מקוריות שיעצימו את החגיגה ויזכו אתכם בתשבחות על בחירתכם בקייטרינג הנכון!

צוות המטבח שלנו מיומן ומורכב משפים עתירי ניסיון, יצירתיים ומפתיעים שלקחו הרבה ממנות המטבחים הקלאסיים ויצרו גרסאות עכשוויות מרתקות של טעם וריח.

אנו תמיד זוכים מלקוחותינו ואורחיהם לתשבחות על הקייטרינג שהוגש בשבת חתן!

קייטרינג במחיר הוגן

אחד הדברים המהווים נר לרגלנו – עמידה במחיר ראוי והוגן, כך שנוכל לספק לכם קייטרינג איכותי ויוקרתי, וזאת מבלי שתצטרכו לשאת בהוצאות מרקיעות שחקים.

חשוב לדעת שקייטרינג איכותי לעולם איננו הזול ביותר, אך הוא בהחלט יכול להיות קייטרינג זול וסביר, כאשר התמחור נעשה באופן הוגן.

אנו מציעים מגוון מנות במחירים אטרקטיביים לשבת חתן, כאשר דאגנו לפשט את התפריט וליצור אפשרויות מודולריות, כך שתוכלו לבחור מנות שיוזילו את הפקת השבת חתן, לצד מנות עשירות יותר.

קייטרינג כשר למהדרין לשבת חתן

קייטרינג עלה של זית מנוהל על ידי צוות בעל אוריינטציה דתית, אנו מספקים אוכל לבתי כנסת, מוסדות דת ומפוקחים על ידי משגיח כשרות של בד”ץ בית יוסף.

הזמנת האוכל לשבת חתן על ידינו מבטיחה שכל הסועדים בשמחה, גם המחמירים ביותר, יוכלו ליהנות מסעודת שבת חתן כיד המלך.

יודעים לתת את השירות הטוב ביותר

קייטרינג עלה של זית שואף לספק את השירות הטוב ביותר שהוא מסוגל. עם ניסיון של עשרות שנים בשירות לקוחות וקהלים מסוגים שונים, אנו יודעים כיצד להותיר כל לקוח מרוצה!

אדיבות, נכונות לפתור בעיות, גמישות, יצירתיות ומענה מהיר לכל בקשה, גורמים לכך שהלקוחות ממשיכים להזמין מאתנו שמחה אחרי שמחה – בין אם מדובר בשבת חתן, ברית, בר מצווה ועוד.

בואו נסייע לכם להפוך את השבת חתן לאירוע שלא יישכח – צרו עימנו קשר עכשיו בטלפון – 054-4337751

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: