בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג בר מצווה

תאריך בר המצווה של הילד מתקרב? אל תחכו ושיירנו כבר עכשיו שירותי קייטרינג בר מצווה מחברה מקצועית ומנוסה! קייטרינג לאירוע בר מצווה מגיע במגוון מנות לבחירתכם מהמטבח הבשרי המשובח ומהמטבח החלבי הנפלא המגוון בטעמים וצבעים. אם אירוע בר המצווה של הילד שלכם יערך בבית שלכם או באולם אירועים, שירותי הקייטרינג יגיעו עד אליכם! המנות יוגשו בדרך המתאימה לכם ביותר במגשי אירוח, בופה או בהגשת מלצרים.  

קייטרינג לבר מצווה בבית עם מגשי אירוח

מעוניינים לערוך את אירוע בר המצווה בבית? מצויין! מגשי אירוח לקייטרינג לבר מצווה בבית יספקו לכם את כל המאכלים הטובים ביותר לאורחים שלכם. המאכלים יכולים להגיע מהמטבח החלבי או הבשרי על-פי הבחירה שלכם ולאפשר לכם הגשה נוחה ומהירה ישירות לשולחן הבופה לאורחים. אם אתם עורכים את האירוע בבית, כל מה שתדרשו לעשות הוא רק להכין את הבית לאירוע וכל מה שקשור לאוכל תשאירו לצוות שירותי הקייטרינג!

קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת 

העלייה לתורה בבית הכנסת היא אירוע חשוב לילד. לאחר שהוא למד לדרשה והוא מוכן ליום המרגש, תוכלו לערוך עבורו אירוע בר מצווה בבית הכנסת במתכונת מצומצמת ונעימה עם שירותי קייטרינג איכותיים. קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת, מומלץ להזמין מחברת קייטרינג מקצועית המספקת לכם את המנות הטובות ביותר בהשגחת כשרות מוכרת שתתאים לכל האורחים שלכם באירוע. המנות יגיעו עד לבית הכנסת בשעה שתבחרו או יום לפני אליכם הביתה.

קייטרינג לבר מצווה מחירים משתלמים

בחיפוש אחר שירותי קייטרינג לבר מצווה מחירים משתלמים במיוחד תוכלו למצוא בשירותי קייטרינג עלה של זית! שירותי קייטרינג עלה של זית פועלים כבר למעלה מ-25 שנה עם צוות מקצועי אשר מביא איתו ידע וניסיון שלא תמצאו באף מקום אחר. צוות שירותי קייטרינג עלה של זית יכין עבורכם מאכלים משובחים מהמטבח הבשרי או החלבי ויביא את המנות לאירוע עד אליכם בכל מקום שתבקשו.

קייטרינג עלה של זית מציע – קייטרינג בר מצווה

קייטרינג בר מצווה של שירותי קייטרינג עלה של זית נחשבים לטובים ביותר עם מגוון גדול של מנות באיכות גבוהה ובהכשר בדץ. התקשרו עכשיו לצוות שירותי קייטרינג עלה של זית ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד המתאימה להזמנה שלכם!

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: