בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג לאזכררות

שירותי קייטרינג לאזכרות מספק מגשי אוכל על-פי מספר האנשים הצפויים להגיע לאזכרה. שירותי הקייטרינג יכולים להגיע לבית העלמין או לכל מקום אחר שבו תערך האזכרה. מגשי האוכל נערכים מראש ומוכנים להגשה מיידית למנחמים. בכדי לוודא כי האוכל באזכרה יהיה מתאים לכל המנחמים, מומלץ שהקייטרינג יהיה בהכשר בדץ המתאים לרוב האוכלוסייה. 

קייטרינג לאזכרות בדץ מותאם לברכות

את הקייטרינג אתם מקבלים מותאם לאירוע אזכרה עם מנות לכל הברכות הנאמרות לאחר האזכרה. קייטרינג לאזכרות בדץ ניתן להזמין מאחת מחברות הקייטרינג הותיקות והמקצועיות ביותר – קייטרינג עלה של זית. שירותי קייטרינג עלה של זית מספקים מנות איכותיות לאירועי אזכרה כבר מעל ל-25 שנה בכל רחבי הארץ. המנות של קייטרינג עלה של זית מוגשות בצורה יפה ומסודרת וצוות החברה דואג להביא לכם את כל המנות במגשי אירוח מוכנים להגשה.

קייטרינג לאזכרות גלאט עד בית העלמין

צוות שירותי הקייטרינג עלה של זית יביא עד בית העלמין את המנות שהזמנתם מתוך התפריט העשיר של החברה. אם אתם לא יודעים איזה אוכל יתאים לאירוע אזכרה, צוות שירותי הקייטרינג עלה של זית ידאג לבחור עבורכם את המנות והמאכלים המתאימים ביותר לאזכרה, בין אם זה בבית העלמין ובין אם זה בבית שלכם או בכל מקום אחר שתבחרו לערוך בו את האזכרה. שירותי הקייטרינג עלה של זית מספקים לכם קייטרינג לאזכרות גלאט כשר עם בשרים איכותיים על-פי בחירה שלכם.

איך מזמינים קייטרינג לאזכרות מהדרין?

קייטרינג לאזכרות מהדרין של שירותי הקייטרינג עלה של זית, ניתן להזמין דרך האתר של החברה או דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. צוות שירותי הקייטרינג עלה של זית יהיה מוכן להכין לכם את המנות הנדרשות גם בהתראה יחסית קצרה על מנת שתוכלו לקבל את כל האוכל בזמן לאזכרה הקרובה. 

קייטרינג לאזכרות של חברת קייטרינג עלה של זית

שירותי קייטרינג לאזכרות מזמינים בדרך כלל ליום ה-30 מתאריך הפטירה של הנפטר או באזכרה המתקיימת בבית. אם אתם מעוניינים בשירותי קייטרינג איכותיים עם מנות ברמה גבוהה המתאימות לכל הברכות לאחר האזכרה, שירותי הקייטרינג עלה של זית הם הכתובת שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר או מלאו את הפרטים האישיים שלכם בטופס הרישום באתר. צוות שירותי הקייטרינג עלה של זית יתן לכם מענה מקצועי ומהיר בכדי שתוכלו לקבל את המנות שלכם בזמן לאזכרה.

צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: