בס"ד- קייטרינג בד"ץ

קייטרינג לאירועים

מתכננים אירוע בקרוב ומעוניינים בתפריט חלבי? כדאי שתדעו שתפריט חלבי מאפשר לכם מגוון רחב של מאכלים ובעיקר – קינוחים חלביים משגעים! קייטרינג לאירועים עם תפריט חלבי, יאפשר לכם להפיק כל אירוע שתרצו בכל מקום שתבחרו. המנות החלביות מוגשות בכלי הגשה לבופה או במגשי אירוח יוקרתיים שיאפשרו לכם להגיש את המאכלים בצורה נוחה וקלה.

קייטרינג חלבי כשר לאירועים עם תפריט עשיר

את התפריט העשיר והמגוון ביותר לקייטרינג מהמטבח החלבי, תוכלו למצוא בקייטרינג עלה של זית! שירותי קייטרינג עלה של זית מציעים לכם קייטרינג חלבי כשר לאירועים עם מבחר גדול של מאכלים נפלאים המתאימים לאירוח בכל שעה! רוצים שהאירוע שלכם יערך בשעות הבוקר? חושבים על אירוע לשעות הערב? התפריט החלבי של שירותי קייטרינג עלה של זית מספק לכם את המנות המתאימות ביותר לאירועים ובכל סדר גודל שתדרשו!

קייטרינג כשר לאירועים קטנים במחיר מעולה!

רוצים לערוך אירוע קטן? מתכננים אירוע לעובדי החברה? קייטרינג חלבי כשר לאירועים קטנים הוא כל מה שאתם צריכים! בכדי לוודא כי כל העובדים שלכם יוכלו להינות מהמנות המוגשות באירוע, חשוב שיהיה לכם קייטרינג לאירועים כשר למהדרין שיתאים לכל המשתתפים אשר יגיעו לאירוע. הכשרות היא חשובה ביותר ומאפשרת לכם לספק מנות איכותיות לכמה שיותר אנשים ממגוון רחב של אוכלוסייה. ישנן כשרויות שונות כשהמקובלות מביניהן היא של כשרות בית יוסף (הרב עובדיה יוסף זצ”ל). 

הזמנת קייטרינג חלבי כשר למהדרין במרכז 

רוצים לקיים את האירוע באיזור המרכז? שירותי קייטרינג עלה של זית מציע לכם לבצע הזמנה לשירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין במרכז, עם צוות שירותי הקייטרינג המוביל היום! שירותי קייטרינג עלה של זית כולל מומחים בקייטרינג עם ניסיון של מעל ל-2 עשורים רצופים וכשרות קפדנית ביותר של בית יוסף. שירותי קייטרינג עלה של זית מספקים שירות לאירועים חלביים או בשריים למאות לקוחות בכל רחבי הארץ בכל שנה עם מיטב המנות של צוות החברה.

קייטרינג לאירועיםעלה של זית

לקבלת פרטים נוספים על התפריט החלבי המשובח של שירותי קייטרינג עלה של זית, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות חברת הקייטרינג יתן לכם מענה מקצועי ואישי עם כל הפרטים הרלוונטיים לתפריט החלבי הנהדר של שירותי קייטרינג עלה של זית.

קייטרינג לאירועים
צרו קשר מיידי

צרו עימנו קשר ללא כל התחייבות בטלפון:
 יוסי – 074-708-71-97

  או בטופס הבא: