תפריטים

המלצות

אנו גאים בקהל לקוחותינו שבוחר בנו כל פעם מחדש, אירוע אחר אירוע.

הידיעה שאוכל טוב, שירות מצויין ומחירים הוגנים תשמור את הלקוחות עימנו, מעודדת אותנו להמשיך ולפעול בהגינות, מסירות ואהבה, תוך הקפדה על כל פרט.אנו שמחים לחלוק עמכם המלצות ספורות מבין מאות ההמלצות והמחמאות שקיבלנו, ומזמינים אתכם לנסות אותנו! לעולם לא נאכזב!

יוסי היקר, תודה מקרב לב על המסירות בהכנת החינה. תודה על ההמלצות שעזרו רבות, תודה על העזרה במשלוח, והתודה הגדולה ביותר – על האוכל המושלם. ממני, מדליה ומאלברט

יוסי, רויטל וכל העובדים המסורים. תודה רבה. היה קודם כל טעים, רגשתם את האורחים ולא הפסקנו לקצור מחמאות. יצא לנו עד היום לעשות אירועים רבים גם בחוג המשפחה המצומצם וגם של מכרים, אבל את התענוג של לעבוד אתכם לא נשכח.

יוסף היקר, אני שמח להגיד לך שגם השנה נמשיך לעבוד אתכם – יש אומנם הרבה חברות אחרות שהציעו לנו הצעות מפתות, אבל את השירות שלך והידיעה והראש השקט שהכשרות שלכם היא 150%… לכל זה אין תחליף. לקייטרינג עלה של זית – האירוע בצבעים היה נפלא.

ליוסי ועובדי קייטרינג עלה של זית, כמו תמיד, גם השנה הצלחתם לרגש אותנו ואת כל העובדים. המקוריות שלכם לא יודעת גבולות. על הפינוק, על המקצועיות ועל נתינה של מעל ומעבר, אנחנו מודים לכם מקרב לב.

Call Now Button